Užkandžiai ir maisto pasirinkimas
Kaip patikrinti saldumynų tinkamumą veganams?
Patikrinkite veganišką ženklinimą ir sudėtį: saldumynuose gali būti pieno ingredientų, želatinos ar kitų gyvūninių komponentų.
Skaitykite pasirinkto varianto sudėtį, įskaitant įdarą ir glaistą. „Be laktozės“ ar „be cukrų“ nereiškia veganiško produkto.
Jei ingrediento kilmė neaiški, patikslinkite prieš pirkdami. Alergijos atveju atskirai tikrinkite įspėjimus: veganiškumas ir pieno pėdsakų nebuvimas yra skirtingi dalykai.
Daugiau šia tema
Dar turite klausimų?
Užduoti klausimąUždaryti formą
Klausimas bus paskelbtas tik darbuotojui jį patikrinus ir atsakius. El. pašto adresas neskelbiamas.